top logo
NDR 1 Radio transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe Kombëtare Lajme. NDR 1 Radio transmeton prodhime të ndryshme lokale.
NDR 1 Radio adresa e internetit zyrtare është www.ndr.de
NDR 1 Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : NDR 1 Radio ]