top logo

ANTENNE THURINGEN Weinachtshits broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, ANTENNE THURINGEN Weinachtshits broadcasts diverse local productions. Prodhimet e tyre dhe programet informative të bazuara përmban të tilla si çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

ANTENNE THURINGEN Weinachtshits website address is www.antennethueringen.de

ANTENNE THURINGEN Weinachtshits
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : ANTENNE THURINGEN Weinachtshits ]