top logo
Absolut Radio transmetuar në internet 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Absolut Radio ju sjell zërat miqësore e komunitetit plus një gamë të gjerë të muzikës, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Si një stacion të komunitetit, Ata gjithashtu kanë programe për komunitetet etnike Gjermani, Programet Aboriginal, programe fetare, sport, lajmet lokale dhe intervista etj.
Absolut Radio adresa e internetit zyrtare është www.absolutradio.de
Absolut Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Germany : Absolut Radio ]