Fred Film Radio CH19 Danez luan të gjitha hitet e muzikës danez dhe gjithashtu nga muzika Ndërkombëtar. Radio është mjaft popullor në komunitetin e njerëzve daneze për qasjen e tyre ndaj paraqitjes së mirë muzikore. Ndërsa duke luajtur muzikë Fred Film Radio CH19 Danez kryesisht luan bazuar muzikë Filmit hit dhe gjithashtu disa nga më të njohur ndërkombëtarisht këngë hit.
Fred Film Radio CH19 Danez adresa faqen zyrtare është www.fred.fm

Fred Film Radio CH19 danez
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ UK : Fred Film Radio CH19 danez ]