Wallis et Futuna 1ere broadcasts its programmes decorate its playlists for a socially and culturally diverse audience. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, Wallis et Futuna 1ere broadcasts diverse local productions. Their productions and information-based programs contain such as current affairs, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha.

Wallis et Futuna 1ere website address is la1ere.francetvinfo.fr

Wallis et Futuna 1ere
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : Wallis et Futuna 1ere ]