Radio Satellite është një transmetimi web muzikore të radios në gjuhën angleze. Oldies SHBA UK Hits pop nga 60 muzikë 90 Vendi + Instrumental + latino dhe jazz 24/7. Qëndro me radio satelitore dhe të gëzojnë kohën muzikë.

Radio Satellite adresa faqen zyrtare është radiosatellite.co

Radio Satellite
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : Radio Satellite ]