Kiss FM Franca është një radio stacion muzikë në internet. Kiss FM Francë transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. Kiss FM Franca ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

Kiss FM Franca adresa faqen zyrtare është www.kissfm.fr

Kiss FM Francën
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : Kiss FM Francën ]