top logo

Bim Team Radio is a hit live online broadcasting music channel based on France. Bim Team Radio plays different range of music genres like Hits, Pop/Rock, Elektro, Reggae, Urban. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
Bim Team Radio website address is www.bimteamradio.fr

Bim Team Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : Bim Team Radio ]