top logo

1413 AM transmeton programet e saj dekoroj playlists saj për një audiencë të ndryshme sociale dhe kulturore. Përveç transmetimit të një shumëllojshmëri të informacionit dhe argëtuese programeve, 1413 AM transmeton prodhime të ndryshme lokale.

1413 JAM adresa zyrtare e internetit është radiofono.eng.auth.gr

1413 AM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ France : 1413 AM ]