top logo

Fun Radio madh 105 ofron njëzet e katër orë (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. Shkolla më e mirë e vjetër, 90'S 80, dhe R&Hitet B.
Fun Radio madh 105 Adresa zyrtare e internetit është www.bigfun105.com

Fun Radio madh 105
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ English : Fun Radio madh 105 ]