top logo

80s Hits nga 1980 përmes 1989 shfaqur 12 Inch dhe Extended mikset nga artistët që sundonte Listat në dekadën e tepërt – komerciale pa pagesë!

80s përziera adresa zyrtare e internetit është 80smixed.com

80s përziera
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ English : 80s përziera ]