Karnaval 97.3 live broadcasting from El Salvador. Karnaval 97.3 transmetuar lloj të ndryshme të pop fundit, shkëmb, klasik, diskutim, kulturë, valle, etj elektronike. Karnaval 97.3 streaming muzikë dhe programet si në internet. Karnaval 97.3 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Karnaval 97.3 Adresa zyrtare e internetit është www.lacarnaval.com

Karnaval 97.3
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ El Salvador : Karnaval 97.3 ]