top logo
Chendo Radio is a not for profit community online and fm radio station in Ecuador. As Chendo Radio only youth online radio station. Chendo Radio provides a mix of music, argëtim, Përmbajtja lokal gazetaresk dhe informacionit për të rritur peisazhin kulturor Hobart-së.
Chendo Radio website address is www.radionomy.com
Chendo Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ecuador : Chendo Radio ]