top logo
Radio BIO Internet is a hit live online broadcasting music channel based on Ambato, Ecuador. It plays different range of music genres like Electronica, Reggaeton, Salsa. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave, ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online. This channel’s success was driven largely by the strength of its running programs with lots of entertainment and talk shows.
BIO Radio Internet
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Ecuador : BIO Radio Internet ]