La X 102 FM

Info koment Stacione raport

La X 102 FM based on Santo Domingo, DN, Dominican Republic is one of the popular music station. La X 102 FM stacion streaming muzikë dhe Programet si në ajër dhe në internet. Originally it is a Alternative Rock radio channel plays around the clock 24 orë live online. La X 102 FM gjithashtu veprojnë programe të ndryshme muzikore consistantly për njerëz të të gjitha moshave.

La X 102 FM adresa website zyrtar është lax102.fm

Vend: Dominican Republic

Zhanret:

loading...

Dominican Republic Radio Stations

Popular Stations