top logo

La Dura 102.5FM broadcasts both Santo Domingo, Dominican Republic and international music that varies too from genre to genre. Edhe pse zhanër i tyre kryesor i zgjedhjes është Pop dhe Rock, por ata nuk kanë asnjë problem duke luajtur këngë nga zhanret si hip hop, urban, r n b etj. La Dura 102.5FM main vision is to play what their listeners will listen or if saying the other way what their listeners would like to listen.

La Dura 102.5FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Dominican Republic : La Dura 102.5FM ]