KV 94 FM radio është dhe FM internet Choice radio stacioni i popullit. Ata janë duke luajtur shpirtit, Kam frikë, Xhaz, Elektronik, Blues dhe muzikë Botërore. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. (Radio) transmeton në më të madhe (Vend) zonë dhe më gjerë.

KV 94 FM adresa website zyrtar është eltapondelascinco.blogspot.com

KV 94 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Dominican Republic : KV 94 FM ]