top logo

KGICP-LP 105.5 FM ofron njëzet e katër orë (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj.

KGICP-LP 105.5 FM adresa website zyrtar është www.radioimpacto.org

KGICP-LP 105.5 FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Dominican Republic : KGICP-LP 105.5 FM ]