top logo

Independencia FM is a hit live online broadcasting music channel based on Santo Domingo, Dominican Republic. Independencia FM plays different range of music genres like Merengue, Salsa. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.

Independencia FM official website address is Unë telemicro.com.do

Pavarësia FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Dominican Republic : Pavarësia FM ]