top logo
Nordsjaellands Kristne Radio is the people’s Choice online radio and fm radio station. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. Nordsjaellands Kristne Radio broadcasts to the greater denmark area and beyond. Nordsjaellands Kristne Radio provide the best of specialist music, programet e komunitetit dhe artet.
Nordsjaellands Kristne Radio official website address is www.nkradio.dk
Nordsjaellands Kristne Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Denmark : Nordsjaellands Kristne Radio ]