Cas Radio decorates its playlist for a social and culturally diverse audience. In addition to the broadcast of a various information and entertainment programmes, Cas Radio broadcasts diverse local productions. Prodhimet e tyre dhe programet informative në bazë të përmbajë nga çështjet aktuale, i kuzhinës, kulturor, argëtuese dhe sportive fusha. Ata janë duke punuar si një urë në mes dëgjuesve dhe muzikë. www.casradio.cz
Radio Rasti
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Czech Republic : Radio Rasti ]