Vallenato Melodia Stereo is a live online broadcasting music channel based on Colombia. Vallenato Melodia Stereo plays different range of music genres like Tropicalia. Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online.
Adresa e internetit është melodia60.com

Vallenato Melodia Stereo
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Colombia : Vallenato Melodia Stereo ]