CaliDeRumba Radio is a hit live online broadcasting music channel based on Cali, Colombia. CaliDeRumba Radio plays different range of music genres like Latin, samba etc music . Në mesin e njerëzve të të gjitha moshave ky kanal radio luan programe muzikore dhe tregon flisni 24 orë live online. This channel success was driven largely by the strength of its running programs with Latin, samba etc music. CaliDeRumba Radio is also available across Colombia.
Faqja Zyrtare : www.caliderumba.com

CaliDeRumba Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Colombia : CaliDeRumba Radio ]