Bongo Stereo është një radio stacion muzikë në internet. Bongo Stereo transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe klasike, Muzikë Salsa. Bongo Stereo ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

Bongo Stereo adresa faqen zyrtare është www.bongostereo.com

Bongo Stereo
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Colombia : Bongo Stereo ]