top logo

Music is the heart of life. She speaks for love; without it there is quite possible and with it everything is beautiful. 13Mix Radio provides twenty four hour (24orë) përzierje e disa zhanre dhe stilet e muzikës. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj.

13Mix Radio adresa e internetit zyrtare është 13mix.com

13Mix Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Colombia : 13Mix Radio ]