Oldies 107.7 është zgjedhje e popullit radio online dhe stacioni radio FM. Featuring local news, sports and pinpoint weather from our studios in Arnprior. Your favourite music from the 60’s to the 80’s, 24 orë në ditë.

Oldies 107.7 Adresa e internetit është arnpriortoday.ca

Oldies 107.7
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Canada : Oldies 107.7 ]