K 97 është radio FM dhe në internet Zgjedhja radio stacioni i popullit. They are Playing Classic rock music. Ata ju japin tingëllon si askush tjetër mundemi. K 97 broadcasts to the greater Edmonton, Canada area and beyond.

K 97 Adresa e internetit është www.k97.ca

K 97
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Canada : K 97 ]