top logo

EXTRA 90.5 streaming muzikë dhe programet si në internet. EXTRA 90.5 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online. Peterborough Petes hockey, Leafs hockey, local news every hour, plus uplifting and inspiring talk programs on matters of faith and family.

EXTRA 90.5 Adresa e internetit është www.extrapeterborough.ca

EXTRA 90.5
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Canada : EXTRA 90.5 ]