top logo
Klasik 107 Fm është një radio stacion në internet ndërkombëtare luajnë një freskët, Formati uplifting dhe elektrike muzikë për një audiencë globale. Klasik 107 Fm janë një stacion i pavarur për gjeneratën në internet, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Kanadanë.
Klasik 107 Fm adresa website zyrtar është www.classic107.com
Klasik 107 Fm
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Canada : Klasik 107 Fm ]