top logo

93.5 The Move provides twenty four hour mix of several genres and styles of music. Stacioni i luan të gjitha muzikë që ju doni ndërsa përpiqet për të mbajtur me dëshirat e dëgjuesve të saj. R&B, Soca, Adult Contemporary Adult Contemporary, Hip-hop dhe Reggae Muzikë mund të dëgjohet.

93.5 The Move website address is www.935themove.com

93.5 The Move
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Canada : 93.5 The Move ]