top logo

106.9 Capital FM është një radio live online kanadez në Fredericton, Canada. 106.9 Capital FM transmetimit 24 orë program të jetojnë në internet. 106.9 Capital FM jemi të përkushtuar për të promovuar Kultura kanadez, Muzikë, Lajm, dhe shumë më tepër me stacionin e tyre.

106.9 Capital FM adresa faqen zyrtare është www.capitalfm.ca

106.9 Capital FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Canada : 106.9 Capital FM ]