top logo
Omega FM broadcasts a diverse range of locally and nationally produced programs, të dy muzikë dhe fjala e folur, në hi-fi stereo. Omega FM broadcasters believe in providing real music variety, so listeners can enjoy a vast cataloger of known and unknown tracks, nga vendi në Dance, Hip-Hop për Klasike, Jazz të Alternativës, Rock për Folk, Blues ndaj etnike, dhe shumë më tepër.
Omega FM official website address is www.omegafm.net
Omega FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Burkina Faso : Omega FM ]

 

Popular Burkina Faso Radio:

Omega FM

Omega FM

Stacioni ngjashme: