top logo
Radio Ultra është rrjeti i parë radio në Bullgari Jugperëndimore. Radio Ultra transmetuar me cilësi të lartë tona stereo frekuencat e Kostinbrod në Vladaia në Blagoevgrad dhe Pernik, Kresna, Sandanski dhe Petrich. Radio Ultra është zinxhiri i parë në radio të cilat ju mund të dëgjoni Sofje nga Kulla. Radio Ultra mbuluar e gjithë rruga ndërkombëtare E 79. Radio adresa Ultra zyrtare web është radioultra.bg
Radio Ultra
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bulgaria : Radio Ultra ]