top logo

Radio TS broadcast from the territory of Gabrovo.
Besides the Internet radio broadcast for two hours in the cable network of BTC in Gabrovo: 10:00 në 11:00 jam. dhe 2:00 p.m.-15:00 pm. every weekday . This allows program TS cover the widest possible audience.

radio ts official website address is radiots.eu

Radio TS
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bulgaria : Radio TS ]