top logo

Radio Focus VT broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Radio Focus VT brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin.

Radio Focus VT official website address is www.focus-radio.net

Radio Focus VT
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bulgaria : Radio Focus VT ]