top logo

Radio Focus Pirin is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Focus Pirin are an independent station for the online generation, connecting those who already have a strong connection with Bulgaria.

Radio Focus Pirin official website address is www.focus-radio.net

Radio Focus Pirin
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bulgaria : Radio Focus Pirin ]