top logo

Radio Boomerang FM ka filluar veprimtarinë e saj në 27 Janar 1996 Vitit Award. Frekuenca është 101.7 MHz dhe mbulon territorin e Gabrovo dhe disa rajone të Komunës Sevlievo.

Programi është prodhuar në Gabrovo dhe kujdesin e përgjithshëm realizuar në formatin Hot AC (Hot Adult Bashkëkohore) – dominuar fundit këngët hit, moderuar dhe të pranishëm më të mirë të së kaluarës 10 vjet. Programi përfshin pop dhe rok muzikë. Nuk ka muzikë transmeton popullore, folk-pop, techno. Feeds të dhënave janë 5 minuta para orës së rrumbullakët.

Bumerang FM adresa faqen zyrtare është www.bumerangfm.net

Bumerang FM
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bulgaria : Bumerang FM ]