top logo

Radio from the Federal University of Ceara, që prej 1981 transmitting the culture of Ceara, regional music, besides the best of MPB and Pop and Rock national and foreign. Universitaria FM 107.9 streaming muzikë dhe programet si në internet. Universitaria FM 107.9 është 24 orë 7 ditë radiodëgjoni online.

Universitaria FM 107.9
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Brazil : Universitaria FM 107.9 ]