top logo

Radio Pirada is an international online radio station playing a fresh, Formati uplifting dhe eklektik muzikë për një audiencë globale. Radio Pirada are an independent station for the online generation, lidh ata që tashmë kanë një lidhje të fortë me Brazilin.

Radio Pirada website address is radiopirada.com

Radio Pirada
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Brazil : Radio Pirada ]