top logo

Radio Nativity Fruity LTDA (102.9 FM). është një transmetues me seli në Frutal dhe sinjal që arrin rreth 40 qytete në Minas Gerais dhe Sao Paulo.

102 Frutal adresa zyrtare e internetit është www.102frutal.com.br

102 Me shije frute
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Brazil : 102 Me shije frute ]