top logo
Skala Radio broadcast online 24 orë në ditë, shtatë ditë në javë. Skala Radio brings you the friendly voices of the community plus a wide range of music, duke përfshirë klasike, bashkëkohor, jazz dhe vendin. Skala Radio official website address is skalaradio.net
Skala Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bosnja dhe Hercegovina : Skala Radio ]