top logo
Radio Slon është një jetojnë transmetimi radio stacioni në internet nga Banja Luka, Bosnja. Ajo është shumë popullor në këtë vend për të luajtur Pop, Lajme dhe Diskuto rreth orën. Ky stacion radio luan zhanre të ndryshme të muzikës 24 orë live online. Faqja zyrtare e Radio Slon është www.radioslon.ba
Radio Slon
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bosnja dhe Hercegovina : Radio Slon ]