Radio Carsija është një prej stacionit më të famshme në internet radio në Bosnje-Herz. Radio Carsija është 4 vjeç, dhe ofron pop tradicionale muzikë popullore. Qëllimi Radio Carsija është për të sjellë vendin më pranë dëgjuesve Bosnje, sepse shumica e tyre jetojnë larg nga vendi ku ata kanë lindur. Radio Carsija është stacioni i parë radio private në Bosnje-Herz. Radio Carsija adresa faqen zyrtare është
radiocarsija.com
Radio Carsija
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bosnja dhe Hercegovina : Radio Carsija ]