Radio Bir

Info koment Stacione raport

Radio Bir transmetimi live nga Bosnje-Herz. Radio Bir është një nga më të famshme stacioni më online radio në Bosnje-Herz. Radio Bir transmetuar lloj të ndryshme të lajmeve flasin të fundit kulturës islam etj. muzikë. Radio Bir adresa website zyrtar është bir.ba

Vend: Bosnja dhe Hercegovina

Zhanret: / /

loading...

Bosnia and Herzegovina Radio Stations

Popular Stations