top logo
Otvorena Srpska Mreza is a live online radio station broadcasting from Pale, Bosnja dhe Hercegovina. This radio station is famous for playing folk songs 24 orë live online. Official website of Otvorena Srpska Mreza radio Bosnia is www.radio-osm.com
Rrjeti Open serbe
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Bosnja dhe Hercegovina : Rrjeti Open serbe ]