top logo
AA Radio mirëpresim të gjithë ju në shtëpinë e argëtimit që është projektuar për të ju japin përvojën më të mirë në radio nuk ka rëndësi nëse ju jeni duke jetuar në Belgjikë apo kudo tjetër në botë. Me këngë nga artistë të muzikës popullore e Belgjikës dhe nga e gjithë bota kjo është vendosur të gjithë për të marrë ju në një botë muzikore ku ju jeni gonna të vijnë përsëri dhe përsëri. Të playlists e AA Radio përmban edhe zhanret si pop, trokas, shkëmb, hip hop, ekstazë, shtëpi elektro, vend, etj butë. Kështu, të jetë me AA Radio dhe për të marrë argëtuan 24/7.
AA Radio adresa e internetit zyrtare është www.aa-radio.com
AA Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Belgium : AA Radio ]