top logo

A e doni muzikën rok klasik se kjo është ajo ku ju duhet të jetë në çdo ditë apo sa herë që ju do të gëzojnë disa muzikë të shijshme dhe të nxehtë klasik shkëmb për dëgjuesit e tyre. Vetëm dëgjoni radion dhe ju vetë do të jetë i habitur nga bukuria dhe klasa e muzikës klasike rok nga Austria si Austria ka disa muzikantë të vërtetë të talentuar shkëmb.
Radio Arabella 92.9 Klasik Rock adresa faqen zyrtare është www.arabella.at

Radio Arabella 92.9 Classic Rock
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Austria : Radio Arabella 92.9 Classic Rock ]