top logo
Jeta Radio është muzikë vet dhe artet radio stacion. Jeta Radio transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të pop dhe godet muzikë. Jeta Radio ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë. Jeta Radio adresa e internetit zyrtare është www.liferadio.at
Jeta Radio
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Austria : Jeta Radio ]