Radio Morteros is a not for profit community online and fm raido station on Argentina. As Radio Morteros only youth online radio station. Radio Morteros provides a mix of music, argëtim, Përmbajtja lokal gazetaresk dhe informacionit për të rritur peisazhin kulturor Hobart-së.
Radio Morteros official website address is www.radiomorteros.com
Radio mortaja
speakermuzikëspeaker
Ju lutemi të prisni për 10-20 sekonda Radio është loading ...

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Radio mortaja ]