top logo

Centro 99.3 është një radio stacion muzikë në internet. Centro 99.3 transmeton në rajonet 24 orë në ditë, 12 muaj të vitit. Me një përzierje të madhe të xhazit, gjendje e dëshpëruar, popull, Bota dhe muzikë klasike. Centro 99.3 ka diçka për të gjithë dashamirët e muzikës hollë.

Centro 99.3 Adresa e internetit është www.gruporadialcentro.com.ar

Centro 99.3
speakermuzikëspeaker

Na dërgoni problemi juaj


[ Argentina : Centro 99.3 ]